Klann Sada nářadí pro elastické klínové žebrované řemeny 2123541 KL-0183-70 K

Univerzální střih. • Pro snadnou demontáž a montáž pružného rozvodového řemene • Nutné v případě vedení řemenu bez upínacího prvku

EAN: 4046459094951
Code: KL-0183-70 K
No.: 2123541
3 624 Kč cena bez DPH
cca 3-9 dní
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Ke stažení

Tato sada nářadí je nepostradatelná pro rychlou a snadnou demontáž a montáž nově vyvinutých elastických žebrovaných klínových řemenů. Bez použití tohoto nástroje je odborná demontáž a montáž těchto řemenů téměř nemožná, protože vedení řemene nemá žádný napínací prvek, a proto není možné uvolnit napnutí řemene. Bez použití tohoto nástroje je odborná demontáž a montáž těchto řemenů téměř nemožná, protože vedení řemene nemá žádný napínací prvek, a proto není možné uvolnit napnutí řemene.

Vhodné pro:
Univerzální střih. Vhodné zejména pro VW, BMW, Chrysler, Citroën, Dacia, Fiat, Ford, Mazda, Peugeot, Renault, Škoda, Volvo.

Skladování: v kufříku
Šířka: 120 mm
Hloubka: 197 mm
Výška: 45 mm
Hmotnost: 620 g
pro typ motoru: diesel, benzín
Typ motoru: diesel|benzín
  • Zkušenosti od roku 1992
  • Specializace na profesionální a ruční nářadí
  • GEDORE - STAHLMANN - a další...

Orientujeme se výhradně na firemní klientelu, proto jsou na těchto stránkách všechny ceny uvedeny bez DPH. Dodáváme pouze odběratelům s IČO.

Máte-li zájem o nákup jako soukromá osoba, kontaktujte nás, rádi vám doporučíme některého z našich obchodních partnerů, který prodává naše nářadá v dosahu vašeho bydliště.

Načítám