Klann Souprava pro odsávání vstřikovačů pro benzínové motory s přímým vstřikováním 3283798 KL-0187-100 E

Univerzálně vhodné pro osobní automobily a dodávky s benzínovými motory s přímým vstřikováním. • Pro rychlé a profesionální odsávání vstřikovačů. • Vyžaduje se například při výměně vstřikovačů nebo demontáži krytu ventilu. • Různé stahováky umožňují bezpečné uchopení příslušného vstřikovače.

EAN: 4046459173939
Code: KL-0187-100 E
No.: 3283798
10 150 Kč cena bez DPH
cca 3-9 dní
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Ke stažení

Pro rychlé a profesionální odsávání vstřikovačů u benzínových motorů s přímým vstřikováním. Vyžaduje se například při výměně vstřikovačů a při demontáži krytu ventilů. K tomu se vstřikovač uvolní a vytáhne pomocí nárazového vytahovače. Různé stahováky umožňují bezpečné zapojení příslušného vstřikovače.

Vhodné pro:
Univerzálně se hodí pro osobní automobily a dodávky s benzínovými motory s přímým vstřikováním se vstřikovači BOSCH, SIEMENS VDO, CONTINENTAL, MAGNETI-MARELLI a DENSO. Instalováno například na VW-Audi, Seat, Škoda (FSI, TSI, TFSI), Alfa Romeo, Ford, Hyundai, Nissan, Mercedes, Opel a mnoho dalších.

velikost: 1, 2, 3, 4, 5
Skladování: v pěnové vložce
Šířka: 272 mm
Hloubka: 189 mm
Výška: 50 mm
Hmotnost: 1,9 kg
Typ pohonu: manuální
Nárazová hmotnost: 900 g
pro typ motoru: benzín
Typ motoru: benzín
pro vstřikovače: bosch, continental, denso, magnet-marelli, siemens/vdo
  • Zkušenosti od roku 1992
  • Specializace na profesionální a ruční nářadí
  • GEDORE - STAHLMANN - a další...

Orientujeme se výhradně na firemní klientelu, proto jsou na těchto stránkách všechny ceny uvedeny bez DPH. Dodáváme pouze odběratelům s IČO.

Máte-li zájem o nákup jako soukromá osoba, kontaktujte nás, rádi vám doporučíme některého z našich obchodních partnerů, který prodává naše nářadá v dosahu vašeho bydliště.

Načítám