Klann Speciální držák vzpěry, VW, 13 mm (waf) 3051412 KL-0050-60

Univerzálně pasuje na VW-Audi, Seat a Škoda, s 13mm (šestihrannými nebo 8hrannými) upevňovacími maticemi na kupolovém ložisku. • Pro profesionální protidržení přídržných matic na kupolovém ložisku. • Žádné odtrhávání zalisované přídržné matice • Žádné rozsáhlé vyvrtávání šroubů kupolového ložiska • Nástavec se šestihranem a 8břity • Také pro těžko přístupné díly

EAN: 4046459155577
Code: KL-0050-60
No.: 3051412
1 314 Kč cena bez DPH
cca 3-9 dní
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Ke stažení

Nepostradatelný nástroj určený k profesionálnímu přidržování matic na držáku vzpěry. Speciální objímka zabraňuje vylomení zalisované matice při odšroubování šroubu na držáku vzpěry, čímž se vyhnete pracnému procesu vrtání šroubu držáku vzpěry z jeho otvoru. Nářadí lze rychle přizpůsobit na šestihranné a osmihranné matice pouhým otočením nástrčného pouzdra. Speciální konstrukce objímky a použití dodávaného nástavce umožňují správné uchycení i obtížně přístupných matic. Speciální objímka zabraňuje vylomení zalisované matice při odšroubování šroubu na držáku vzpěry. Vyhnete se tak pracnému procesu vrtání šroubu uchycení vzpěry z jeho vývrtu. Nářadí lze rychle přizpůsobit na šestihranné a osmihranné matice pouhým otočením nástrčného pouzdra. Speciální konstrukce objímky a použití dodávaného nástavce umožňují správné uchycení i obtížně přístupných matic.

Vhodné pro:
Univerzální střih. Speciálně vhodné pro VW-Audi, Seat a Škoda, s 3-cestnými šroubovanými kupolovými ložisky s 13 mm / šestihrannými nebo 8-hrannými upevňovacími maticemi.

Hmotnost: 100 g
Číslo dílu: kl-0050-60
Délka: 89 mm
Velikost (waf): 13 mm
Profil: šestiúhelník, osmiúhelník
Pohon: 3/8"
  • Zkušenosti od roku 1992
  • Specializace na profesionální a ruční nářadí
  • GEDORE - STAHLMANN - a další...

Orientujeme se výhradně na firemní klientelu, proto jsou na těchto stránkách všechny ceny uvedeny bez DPH. Dodáváme pouze odběratelům s IČO.

Máte-li zájem o nákup jako soukromá osoba, kontaktujte nás, rádi vám doporučíme některého z našich obchodních partnerů, který prodává naše nářadá v dosahu vašeho bydliště.

Načítám