Klann Nástroj pro instalaci uzávěru palivového filtru 2922819 KL-0289-10

Pasuje na dieselová vozidla VW-Audi s jednotkou palivového filtru UFI. • Pro montáž víčka palivového filtru bez zkroucení • Žádné netěsnosti díky rovnoměrnému stlačení víčka

EAN: 4046459143567
Code: KL-0289-10
No.: 2922819
4 069 Kč cena bez DPH
cca 3-9 dní
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Ke stažení

Velmi užitečný nástroj umožňující bezkroucení montáž víček palivových filtrů na palivové filtry; potřebné například po výměně vložky palivového filtru. Nástroj pro montáž víčka palivového filtru je navržen tak, aby víčko palivového filtru zatlačil rovnoměrně a bez zkroucení do sedla těsnění ve skříni palivového filtru. Poté může být palivový filtr upevněn podle pokynů výrobce. Poznámka: Pokud je víčko palivového filtru vloženo do sedla těsnění ve skříni palivového filtru bez použití našeho speciálního nástroje, ale pomocí upevňovacích šroubů, existuje riziko, že víčko palivového filtru bude při montáži vystaveno torznímu namáhání, což může vést k netěsnosti v jednotce palivového filtru. Pomocí nástroje pro montáž víčka palivového filtru je víčko palivového filtru rovnoměrně bez zkroucení vtlačeno do těsnicího sedla tělesa palivového filtru. Poté se uzávěr palivového filtru upevní podle pokynů výrobce. Poznámka: Pokud je víčko palivového filtru vtaženo do sedla těsnění pouzdra palivového filtru bez nástroje pro montáž víčka palivového filtru, ale pomocí upevňovacích šroubů, existuje riziko, že se víčko palivového filtru zkroutí a těsnost proto již není zaručena jednotka palivového filtru.

Vhodné pro:
Pasuje na dieselová vozidla VW-Audi, Seat a Škoda s jednotkou palivového filtru UFI.

Hmotnost: 1,4 kg
Číslo dílu: kl-0289-10
Anzahl Zapfen: 3
pro typ motoru: diesel
Typ motoru: diesel
Pracovní vzdálenost: 68 mm
  • Zkušenosti od roku 1992
  • Specializace na profesionální a ruční nářadí
  • GEDORE - STAHLMANN - a další...

Orientujeme se výhradně na firemní klientelu, proto jsou na těchto stránkách všechny ceny uvedeny bez DPH. Dodáváme pouze odběratelům s IČO.

Máte-li zájem o nákup jako soukromá osoba, kontaktujte nás, rádi vám doporučíme některého z našich obchodních partnerů, který prodává naše nářadá v dosahu vašeho bydliště.

Načítám